Regisztrált Mérlegképes Könyvelő

POZÍCIÓ LEÍRÁSA

Leendő feladataid:

  • Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  • Éves Zárások elkészítése különböző ügyfelek számára
  • Pénzügyi kimutatások elvégzése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése
  • ÁFA analitika elkészítése
  • Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV, Önkormányzatok) való kapcsolattartás
  • Számviteli kérdések megválaszolása
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat könyvelési területen
  • Szakmai gyakorlat éves bevallásban
  • Önálló munkavégzés
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • 10+ év tapasztalat könyvelési területen
  • Könyvelő irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • IMA könyvelő program ismerete

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Távmunka költségtérítés
  • Home office lehetőség a betanulási idő után heti maximum 1 napban
  • Helyközi utazási bérlet térítése
  • Laptop biztosítása munkavégzéshez
  • Felszerelt konyha, melyben ingyenes a kávé, tej, cukor és tea fogyasztás
  • Innovatív könyvelői megoldások, amelyek nagyban eltérnek a piaci átlagtól (saját fejlesztésű egyedi automatizálás bankokra és vevőszámlákra, RPA (robot) alkalmazása adófolyószámla egyeztetésre, papírmentes iroda)

Munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, 4 perc sétára a Westend bevásárlóközponttól
  • Munkaidő: törzsidő H-P 9:00-15:00, ezen felül rugalmas
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!