Bérszámfejtő, tb-ügyintéző

POZÍCIÓ LEÍRÁSA

Leendő feladataid:

  • Teljes körű bérszámfejtés ügyfeleink részére
  • Havi és hóközi bérszámfejtés a munkavállalók és egyéb szerződéssel foglalkoztatottak részére
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása, ellátások számfejtése, nyilvántartások vezetése, kapcsolódó bevallások és adatszolgáltatások készítése
  • A kifizetendő járandóságok bankszámlára utalásának előkészítése, továbbítása az ügyfelek számára
  • Munkavállalók be és kijelentésének ügyintézése
  • Jogviszony változások bejelentése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok (NEAK, NAV, KSH, Magyar Államkincstár) és az ügyfelek felé
  • A megbízók igényeihez igazodó kimutatások elkészítése
  • Együttműködés a könyveléssel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (TB ügyintézői és bérügyintézői szakképesítés)
  • Legalább 3 év tapasztalat bérszámfejtés és tb ügyintézés területen
  • Naprakész bérszámfejtést érintő adózási és jogszabályi ismeretek
  • Jó analitikai készség, alapos, pontos, részlet-orientált, precíz
  • Ügyfélközpontú szemlélet, jó kommunikációs képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, fejlődésre
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • 5+ év tapasztalat bérszámfejtés és tb ügyintézés területen
  • Könyvelő irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • NOVITAX program ismerete

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Távmunka költségtérítés
  • Home office lehetőség a betanulási idő után heti maximum 2 napban
  • Helyközi utazási bérlet térítése
  • Laptop biztosítása munkavégzéshez
  • Felszerelt konyha, melyben ingyenes a kávé, tej, cukor és tea fogyasztás
  • Innovatív megoldások, amelyek nagyban eltérnek a piaci átlagtól (saját fejlesztésű egyedi automatizálások, RPA (robot) alkalmazása adófolyószámla egyeztetésre, papírmentes iroda)

Munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, 4 perc sétára a Westend bevásárlóközponttól
  • Munkaidő: törzsidő H-P 9:00-15:00, ezen felül rugalmas
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!